Kurumsal

Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Yenilenebilir Enerji

ODESA ENERJİ

Bütün Enerji Tüketiminize Odesa Yeter

ODESA Enerji faaliyetlerine 2020 yılında başlayarak, ülkemizde ve dünyada gün geçtikçe artan nüfusun enerji ihtiyacını karşılamak ve bunun çevre üzerindeki etkisini en aza indirerek, enerji alanında yenilikçi ve verimli çözümler üretmeyi hedefleyen bir firmadır.

Kurulduğu günden bugüne yerli üretimi, kaliteyi, sürdürülebilirliği ve güvenirliliği ön planda tutarak mühendislikte sağladığı çözümleriyle enerji santralleri ve endüstriyel tesislerde verimliliğin sağlanmasından teknolojik gelişmelere ivme kazandırılmasına katkıda bulunmayı görev edinmiştir.

Temel faaliyet alanlarımız olan Enerji SCADA ve Otomasyonu, Enerji İzleme ve Raporlama, GES Bakım ve Onarım Hizmeti, Elektrik Pano ve Tasarımı, EPC GES Kurulumu hizmetlerimiz ile müşterilerimize çözümler sağlamaktayız.

 

YENİLENEBİLİR ENERJİ

Güneşe Yatırım Yapın Bugün Kazanmaya Başlayın

Değerlerimiz

Enerjimizi Güneşten Alıyoruz

MİSYONUMUZ

Tüm dünyada enerji ve endüstriyel otomasyon sektörlerinde çözüm ortaklarımız ile birlikte yenilikçi, kaliteli ve daha güvenilir çözümler sunarak endüstriyel otomasyon çözümlerimiz ile kesintisiz kaliteli sistemler ve enerji verimliliği sağlamak.

VİZYONUMUZ

ODESA Enerji olarak; enerji ve endüstriyel otomasyon alanlarında sunduğumuz kapsamlı çözümler sayesinde ofislerimizde, şehirlerimizde, evlerimizde ve hayatlarımızda sürdürülebilir yenilenebilir enerjiye ve endüstriyel otonom sistemlere geçişi kolaylaştırmak ve bu imkanı herkese sunarak iş birliği ve yenilik fırsatlarını arttırmayı hedefleyen uluslararası bir marka olmak.